מחפשים כיוון חדש לקריירה בעולם הייטק?

קורס סייבר ואבטחת מידע הוא הקורס בשבילכם

קורס סייבר ואבטחת מידע

מה זה קורס סייבר ואבטחת מידע?

סייבר הוא למעשה התחום של אבטחת המידע של מערכות, תוכנות, מאגרים ואפילו מכשירים. אדם המתמקצע בתחום הסייבר רוכש את היכולת להגן על המערכות של ארגון או חברה מפני פריצות של גורמים חיצוניים המנסים לחשוף מידע סודי או מסווג, לדלות מידע ולהשתלט על המכשירים של הארגון או החברה.

למעשה איש סייבר הוא האיש המגן על אבטחת המידע והתפקיד שלו הוא קריטי. כיום קיים מחסור גדול באנשי סייבר טובים ולכן יצרנו עבורכם לימודי סייבר ואבטחת מידע שיהפוך אתכם לבעלי ערך בכל מקום שבו תבחרו לעבוד.

כיום, תחום הסייבר מהווה תחום מרכזי כמעט בכל מוסד, ארגון או חברה בעולם. לאור הגידול המהיר בגודל שוק הסייבר, נוצר מחסור הולך וגדל באנשי סייבר מקצועיים בשוק העבודה. מדובר על מחסור של לפחות 40 אחוז במומחי סייבר בשוק, מחסור זה צפוי להמשיך ולגדול בשנים הקרובות יחד עם הגידול המשמעותי הצפוי בשוק הסייבר העולמי.

רוצים להתייעץ עם יועץ לימודים?

היתרונות בקורס Cyber אבטחת מידע אצלנו:

דברים שחשוב לדעת

יחד עם ההתקדמות הטכנולוגית האדירה בעשורים האחרונים, תחום הסייבר החל להתפתח באופן מהיר מאוד. כיום, תחום הסייבר מהווה תחום מרכזי כמעט בכל מוסד, ארגון או חברה בעולם. לאור הגידול המהיר בגודל שוק הסייבר, נוצר מחסור הולך וגדל באנשי סייבר מקצועיים בשוק העבודה. מדובר על מחסור של לפחות 40 אחוז במומחי סייבר בשוק, מחסור זה צפוי להמשיך ולגדול בשנים הקרובות יחד עם הגידול המשמעותי הצפוי בשוק הסייבר העולמי.

השילוב בין תחום מרכזי, שוק אשר גדל במהירות ומחסור גדל בעובדים מוסמכים יוצר הזדמנות משמעותית ביותר עבורכם, הסטודנטים – ומאפשר לכם, לאחר קורס ייעודי, להיכנס לתחום המבוקש ביותר כיום בשוק ההי-טק העולמי, להתפתח אישית ומקצועית ולקבל שכר מהטובים במשק.

כל אחד ששואף לעבוד בעולם ההיי-טק,
רוצה להשתלב בתחום במהירות וללמוד דברים חדשים. 

בנוסף הקורס מתקיים פעמים בשבוע בשעות הערב במשך 4-5 חודשים.
לכן עליכם להיות מסוגלים לעמוד בלוח הזמנים של הקורס.

פעמיים בשבוע בשעות הערב, לנוחיותכם.

ניתנת האפשרות ללמוד אונליין, בכל זמן שנוח לכם מכל מקום שתרצו.

כמו כן, ניתנת האפשרות ללמוד אונליין, בכל זמן שנוח לכם מכל מקום שתרצו.

בנס ציונה , תל אביב, חיפה זום ודיגיטלי

תרגול, תרגול, תרגול. אצלנו הדגש הוא על תרגול.
כל מה שתלמדו גם תתרגלו והרבה. כמו כן, תזכו לליווי צמוד של בודקי התוכנה המובילים בארץ אשר ילוו אתכם וידריכו אתכם לאורך כל הדרך.

בזכות הליווי המקצועי והמיוחד שתקבלו, אתם תחשפו לשיטות חדשות ומתקדמות בתעשייה שלא מלמדים במקומות אחרים.
שכן רב המוסדות מלמדות טכניקות ישנות יותר משנים קודמות.
ולאחר ארבעה חודשים בלבד, אתם תהיו בעלי ידע מעמיק יותר מאשר כל האחרים שסיימו קורסים בתחום.

לאחר ארבעה חודשים בלבד, אתם תהיו בעלי ידע מעמיק יותר מאשר כל האחרים שסיימו קורסים בתחום.

מה לומדים?

למה אנחנו?

מקומות אחרונים לקורסי סייבר.

מהרו להרשם
ותוכלו לקבל מלגת לימודים ע״ס 3,000 ש״ח!

צרו איתנו קשר:

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת יישמרו במאגרי המידע של המרכז הארצי ללימודים וישמשו לדיוור ישיר, קבלת מידע, בטלפון, בדוא״ל, בדיוור ישיר ו/או מסרים פרסומיים ואסמסים.